תמונה לעמוד תמא 38

בשנים האחרונות ניתן לראות את התפתחותה המהותית של הפעילות הענפה בתחום ההתחדשות העירונית ופיתוח יוזמות פרטיות ועסקיות לתמ"א 38, כאשר התפתחות זו מהותה המרכזית היא שיפור וייצוב של בנייני מגורים ועסקים ישנים ורעועים – לשם שמירה על חיי התושבים מפני רעידות אדמה אפשריות, ואילו מהותה המשנית של התפתחות זו הינה לשם שיפור, שינוי ושדרוג תנאי המגורים.
חיזוק המבנים ושדרוגם הוא תהליך חשוב אשר אליו יש להתייחס בכובד ראש ועל כן את תכנונו יש לבצע בקפידה ובאחריות מלאה על ידי מיטב המומחים בתחום שיוכלו לתת מענה ראוי ומקצועי לצורכי המבנה המחודש.

יציבות איתנה – שדרוג וחיזוק המבנה הוא הרי גולת הכותרת של פרויקט תמ"א 38, על כן יש להקפיד על עבודה אמינה, יסודית ומאורגנת לקיום פרמטר חשוב ומהותי זה (אשר מטרתו הינה הגנה על חיי אדם).
תוספות ושדרוגים – תוספת מתבקשת בבניני מגורים ישנים היא ללא ספק שילוב חניות לדיירי הבניין, אך כאשר שטחו של הבניין הינו קטן או שמא מצומצם עומדים הקבלנים \ היזמים אל מול דילמת בנייה ...
אך אל דאגה, יש פתרון גאוני ! פתרונות חנייה חכמות שמשתלבות בכל פרויקט תמ"א 38 של חברת UPARKING LTD המובילה את תחום פתרונות חניה חכמים אוטומטיים, במחירים הוגנים ללא תחרות ואחריות מקצועית מלאה, אנו נכתיר את פרויקט תמ"א 38 כהצלחה ראויה על ידי שילובם המקצועי של כל הגורמים הרלוונטיים בתכנון, הקמה והתקנת מערכות החנייה החכמות אשר יבטיחו לכם :

  • השבחת הנכס – ללא כל צל של ספק – ערך נכס בעל חנייה מסודרת בו מתקיים שילוב של חניות חכמות עולה ואף מרקיע שחקים לעומת נכסים בהם לא קיימות חניות !
  • חוסכים במקום – שילוב של חניות כפולות וחניות מתקדמות במערכות חדישות מבית חברת UPARKING LTD יאפשרו לכם חיסכון מהותי בשטח (אותו תוכלו לנצל לשם מטרות שונות).
  • התאמה מושלמת – בזכות הניסיון העשיר והידע הרב של מומחי חברת UPARKING LTD, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי גם במרחבים קטנים או מצומצמים, נוכל להתקין את מערכות החנייה המתקדמות בהתאמה מושלמת לחלל.
  • תרומה ירוקה – כאשר מתבצעת בנייה בפרויקט תמ"א 38, מקבל הקבלן הטבות מסוימות וכך גם דירי הבניין – אך חשוב וראוי לוודא כי הבנייה תהיה איכותית, נכונה וחכמה גם בבחינה ה"ירוקה".
    החל בחיסכון בשטחי בניה מיותרים יחד עם אפשרות להכפלת חניות וכלה בצמצום פליטת חומרים מסוכנים לאיכות הסביבה בשילוב צמצום ראוי של תאורה, אוורור ושלל עלויות חניות גרנדיוזיות.

נגישות אתרים