תמונה לשיטחי פירסום יחודיים

תקני החניה אשר דורשים את צמצום שטח החניות והתאמתו למספר הרכבים בארצנו לוחצים אתכם לפינה ? רוצים לשנות את הקיים ולהפוך אותו יעיל ורווחי יותר ? או שמא הנכם מעוניינים לשדרג ולשפר מבנה חדש על ידי שילוב ראוי ומקצועי של מערכות חניה חכמות ?
" 2 ציפורים במכה אחת " ... פתרון גאוני ... מהלך חסכוני...
או איך שלא תבחרו להגדיר את השירות החדשני של
חברת UPARKING LTD המאפשרת ליהנות מטכנולוגיה חדשנית ואמינה של מערכות חנייה חכמות להגדלת חניות על ידי צמצום השטח ושילוב מנצח של שטחי פרסום ייחודיים, הרי שהשילוב הינו שילוב מנצח ומתבקש !

חברת UPARKING LTD מזמינה אתכם : קהל הקבלנים והיזמים , מפעילי החניונים הפרטיים והמסחריים, נציגי המוסדות והחברות להתקדם ולהשתלב במהפכת החניה העולמית על ידי שילוב טכנולוגי מוביל – פתרונות חנייה אוטומטיים מתקדמים.
על ידי שילוב מתקני החנייה החכמה של  חברת UPARKING LTD תוכלו בעצם ליהנות מחיסכון בעלויות שטח ושכירות על ידי הגדלת מקומות החנייה בחנייה בקומות, בכך תבטיחו את כיסוי העלויות המהיר ואת השבחת הנכס המתבקשת.
מלבד לעובדה הרווחת שמאפשרת לכם הנאה מושלמת מהתייעלות כלכלית, חיסכון מהותי בשטח וכמובן שימוש בטכנולוגיות נוחות ואיכותיות לשיפור חוויית החניה, הרי שתוכלו לנצל את שטחי החנייה החדשים \ המחודשים גם כשטחי פרסום ייחודיים ומרהיבים.

מערכות חניה חכמות כפלטפורמה מושלמת לשטחי פרסום ייחודיים ...

מערכות החנייה המתקדמות מבית חברת UPARKING LTD יהוו בעבורכם פלטפורמה מושלמת לפרסום ייחודי של מפרסמים שונים ומשווקים רבים.
אנו ב - חברת UPARKING LTD נספק לכם את הליווי המקצועי וההסברים המפורטים לשם הפיכת פתרונות החנייה המתקדמים שלכם לכדי רווח פוטנציאלי ממשי ומתבקש.
זכרו כי : חברות, מותגים ועסקים רבים רוצים ושואפים להופיע על "דרך המלך" (בדרכם של הלקוחות הפוטנציאליים שלהם) על כן, מכירתם של שטחי פרסום ייחודיים כשם אלו המופיעים בחניונים וחניות חכמות, יהוו בעבורם את הפתרון האידאלי להופעה מקסימלית בנראות אידאלית !!

 

בואו להרוויח בגדול ולמקסם את פוטנציאל השטח שלכם על ידי הכנסת מערכות חנייה חכמות מבית חברת UPARKING LTD – השירות מתאים לקהל קבלנים ויזמים , למפעילי חניונים פרטיים ומסחריים, לקניונים עריות וחניונים ציבוריים.

נגישות אתרים